Ana Sayfa Genel, Manşet 11 Aralık 2019 421 Görüntüleme

AKAMDER’ KARSLIOĞLU İLE YOLA DEVAM

den Vali DEMİRTAŞ’ a ZİYARET

Adana Kamu Müteahhitleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (AKAMDER) Başkanı Mustafa Karslıoğlu, 7.Olağan Genel Kurulunda yeni seçilen yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Vali Mahmut Demirtaş’ı Makamında ziyaret etti.

Destekleri için Valimize teşekkür ediyorum

Ziyarette konuşan AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu, yönetim kurulu üyelerini tanıtarak derneğin çalışmaları hakkında Vali Mahmut Demirtaş’a bilgi verdi. AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu “Kamuda iş yapan müteahhitlerin sıkıntılarını tek tek çözen Vali’ miz Mahmut Demirtaş’ a teşekkür ediyorum. Yeni yıldaki okul inşaatları ihalelerinde fiyat farkı eklenmesi konusunda desteklerini bekliyoruz.” Dedi.

Amacımız kamu hizmetinin hızlı ve başarılı bir şekilde yerine getirilmesidir

Adana Valisi Mahmut Demirtaş ziyarette “AKAMDER in kamuoyunda takdir edilecek sosyal başarıları ile öne çıktığını görüyoruz. Yeni yönetim kurulu üyelerine de başarılar diliyorum. Elbette önümüzdeki dönemde de özellikle okul inşaatlarımızın hızlı bir şekilde ihale edilip, sizlerin de işlerinizi bilim ve fen kurallarına göre süresinde bitirmeye gayret göstereceğinize inanıyorum. Adana’nın gelişmesi ve kalkınması konusunda taş üstüne taş koyan herkesin yanında ve destekçisi olduklarını olmaya devam edeceklerini; Kamu kuruluşunda ya da özel sektörde iş yapan müteahhitlerin önündeki engellerin kaldırılmasına değinen Vali Demirtaş, “Müteahhitlerin almış oldukları işleri hızlı bir şekilde tamamlaması konusunda yasaların öngördüğü çerçevede her türlü kolaylığı göstermeye çalışıyoruz. Yine müteahhitlerin kamu kuruluşunda yaşadığı sorunlar varsa bunların giderilmesi için gerekli çalışmalar yapılır. Amacımız kamu hizmetinin hızlı ve başarılı bir şekilde yerine getirilmesidir” dedi.

AKAMDER yönetim kurulu üyeleri görev dağılımı yaptı

YÖNETİM KURULU LİSTESİ

Mustafa KARSLIOĞLU; BAŞKAN, Sayım AZMAZ; BAŞKAN VEKİLİ, Adnan KEMALİ ÜNAL; GENEL SEKRETER, Osman ÇEVİK; SAYMAN, Ali TATLIDİL; BAŞKAN YARDIMCISI, Hilmi TÜMER; BAŞKAN YARDIMCISI, Mehmet Ali İNAN; BAŞKAN YARDIMCISI, Muzaffer UMUT; BAŞKAN YARDIMCISI, Orhan AVCI; BAŞKAN YARDIMCISI; Şaban BURAK; BAŞKAN YARDIMCISI, Ziya YAMAÇ; BAŞKAN YARDIMCISI, Arif ÇETİN; GENEL SEKRETER YARDIMCISI, Emrah HAMİDİ; GENEL SEKRETER YARDIMCISI, ÖZCAN GÜNGÖR; SAYMAN YARDIMCISI, Onur IŞIKLI; SAYMAN YARDIMCISI

DENETİM KURULU LİSTESİ

Kemal BEKAROĞLU; BAŞKAN, Sami BAYSAL; ÜYE, Erdal HARMAN; ÜYE, Hasan AKAN; ÜYE, Murat MİRZAOĞLU; ÜYE, Orkun ORKUN; ÜYE, Murat YALÇINŞEKER; ÜYE

DANIŞMA KURULU LİSTESİ

Halil AVCI; BAŞKAN, Cevdet ORKUN; ÜYE, Süleyman MİRZAOĞLU; ÜYE, Mehmet ALTUNBAŞ; ÜYE, Kazım ÖZTÜRK; ÜYE

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.